Dj Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Dünyası

WwW.DjMagazin.Tr.Cx

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

On parmak klavye kullanmak

YazarMesaj
nullsix

On parmak klavye kullanmak Empty
MesajKonu: On parmak klavye kullanmak   On parmak klavye kullanmak Icon_minitimeCuma Ağus. 02, 2019 7:54 pm

On parmak klavye kullanmak ister misiniz? Sizi on parmak yazı yazma kursuna davet ediyoruz. Benim bu işe ayıracak bir bütçem yok diyorsanız ona da tamam diyor masrafları da biz karşılıyoruz. On parmak kursu için benim yeteri kadar vaktim yok belki ayarlayacağınız kurs saatleri bana uymaz diyorsanız ona da okey diyor saatleri size göre ayarlıyoruz. On parmak klavye kursumuz onparmak.org internet adresinde ücretsizdir. Sitemizde yer alan on parmak klavye videoları ile siz de on parmak kursunu evinize getirebilirsiniz.

On parmak videolarını izlemeden önce kendinizi önce bir Klavye hız testine sokmalısınız. Klavye hız testini sitemizde uygulayabilirsiniz. Klavye hız testinde 1 dakika içinde kaç kelime yazdığınız tespit edilir. Bunun için size 300 karşılık kelime sırayla verilir. Bu kelimeleri ekranınıza yazmanız istenir. 1 dakikanın sonunda yazım ekranı kapanıp sonuç ekranı açılır. Sonuçlar göre 10 parmak eğitimine ihtiyacınız olup olmadığı belirlenir Sonuçlarda 30 kelimeden az çıkan kişilerin on parmak eğitime ihtiyacı olduğu belirlenir. 10 parmak klavye yazısı yazmak için sitemizden on parmak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. On parmak eğitim videolarını Onparmak.org internet sitemizden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Videolar alanında uzman kişiler tarafından hazırlandı. Videoları donma ve takılma sorunu olmadan ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu kendinizi geliştirmeniz için size sunulmuş güzel bir fırsattır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-