Dj Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Dünyası

WwW.DjMagazin.Tr.Cx

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mantolama Önemlidir

YazarMesaj
nullsix

Mantolama Önemlidir Empty
MesajKonu: Mantolama Önemlidir   Mantolama Önemlidir Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2018 1:49 pm

Mantolama Önemlidir

En iyi ısı yalıtımı, doğru mantolama teknikleri kullanıldığı takdirde sağlanabilir. Bunun için ise dikkat edilmesi gereken şeyler arasında hangi tekniğin kullanıldığı yer almaktadır. Ayrıca yapılan yalıtımın kalitesini gösteren enerji tasarrufu belgesi, bir binanın yalıtım kalitesini göstermektedir. C seviyesinin altında ısı yalıtımı olan binalardan ev almak çok da mantık işi değildir. Kale mantolama her zaman sağlık, bütçe ve doğal kaynak kullanımı konusunda bilinçli hareket etmektedir. Bunun için enerji kaybı yaşanmayacak doğru kalitede malzemelerle yalıtım yapmayı tercih etmektedir. Belirtilen birçok teknik arasında önemli olanı müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olanın tercih edilebilmesidir. Güvenilirliğin ve profesyonelliğin bir gereği olarak binalarda yalıtım yapılması gereken her alan için doğru malzeme ile yalıtım önemlidir.

Kale Yapı İletişim: 0 216 378 69 16
Web sayfası: Kaleyapiyalitim.com.tr

Mantolama Önemlidir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-